HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

KNN Dekorasyon Kenan Kaykusuz tarafından 2012 kurulan İnşaat sektöründe  birçok başarılı projeyi zamanında, yapım aşamasında doğayı insanı önemseyerek ve en yüksek kaliteyi planlayarak hayata geçirmiştir. KNN Dekorasyon, proje aşamasından başlayarak geliştirme, mimari, yapım-üretim dâhil anahtar teslimi iş yapan bir inşaat firmasıdır.

Firmamızın değişmez prensipleri kurulduğu yıldan bu yana büyümeyi, büyürken piyasada olan itibarını artırmayı, kaliteli, deprem yönetmeliklerine uygun dayanıklı binalar yaparak kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen firmamız çevreye duyarlı yaşam alanları inşa etmektir.

Uzun yıllardan günümüze kadar inşaat, tadilat ve dekorasyon hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Bu hizmetleri vermeye ve hizmet kalitemizi arttırarak çıtamızı daha da yükseltmeye devam edeceğiz.

Kaliteli ve garantili hizmetlerimizi ekonomik fiyatlarımızla birlikte sunuyoruz. Huzurun, güvenin ve kalitenin adresi olmak için biz çok çalışıyoruz. Bizi tercih etmeniz için bir çok sebep var. Yaşam alanlarınıza değer katıyoruz.

Emeklerinize, hayallerinize ve zamanınıza değer veriyoruz. Profesyonel ve dinamik kadromuzla 7/24 inşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınıza hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Söz verdiğimiz gün işimize başlıyoruz ve söz verdiğimiz gün işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

Her türlü iç ve dış dekorasyon ihtiyaçlarınız için daima yanınızdayız. Temelden çatıya anahtar teslim betonarme inşaat, komple ev dekorasyon ve tadilatı, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, mobilya imalat ve montaj işleri, pvc kapı ve pencere sistemleri, dış cephe mantolama ve söve uygulamaları, teras kat kapatma projeleri, boya badana, alçı sıva, asma tavan, fayans ve seramik uygulamaları, elektrik ve su tesisat işleri başta olmak üzere, ihtiyacınız olan her türlü tadilat ve dekorasyon işleri için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Dürüst, kaliteli ve çağdaş hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefledik. Bu yolda çok çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Daha şık, daha modern ve daha kaliteli yaşam alanlarında buluşmak dileği ile…

Kalıcı eserlerde buluşmak dileğiyle...